ELEBORAS HGC® SP LILY

14,90 €
Šia preke domisi 2 lankytojai

HELLEBORUS X HYBRIDUS HGC® SP LILY

Turime 28 vnt!
Kiekis
9
Yra Vilniaus medelyne, Gulbių g. 12, Raudondvaris (Molėtų pl. prie HBH restorano) Tel. +37062232888

Jau sausio pradžioje galite stebėtis turtinga šios vaizdingos gražuolėspilnavidurių žiedų puošyba. Rožinės gyslos baltame fone atrodo beveik kaip subtilūs potėpiai. Lily yra greitai auganti veislė su dideliais, dvigubais žiedais ir formuojasi iki 80 cm skersmens gumulėlius. Puikus spalvų žaismas gali būti pastebėtas, jei šią veislę pasodinsite su plautėmis (Pulmonaria). Lily taip pat nuostabiai dera su kitais spalvingais augalais.

Eleborai pasižymi labai plačia spalvų gama ir didele formų įvairove, taip pat dekoratyviais, blizgiais lapais su gražiu raštu. Ankstyviausios veislės pradeda žydėti lapkritį ir gruodį, kitos pražysta sausio ir vasario mėn., kad baigtų žydėti balandžio pabaigoje ir gegužės pradžioje. Šios nuostabios gėlės gali būti sodinamos tiek sode, pageidautina daliniame pavėsyje po medžių viršūnėmis, tiek ir vazonuose ar kitose talpose, skirtose terasoms, balkonams ar interjero dekoravimui, pvz. per Kalėdas ir ankstyvą pavasarį.

Aukštis: 50-60 cm;

Plotis: 70_80 cm;

Žydėjimo mėnesis: XI;

Vieta: dalinis pavėsis, visiškas pavėsis

Komponuojami su augalais: Plokščiastiebė gyvatbarzdė, plautę, tulpės

Sodinimo laikas sode: Pavasaris ir ruduo – kai žemė nesušalusi. Geriausia sodinimo vieta eleborams yra dalinis ar šviesus pavėsis su pralaidžiu dirvožemiu, kuriame yra daug humuso ir šiek tiek šarminis pH.

Bet kokiam komerciniam dauginimui reikalingas selekcininko sutikimas!

Parduodamas augalas auga 2 litrų vazone, pilnai išsivysčiusiu šaknynu.

ELEBORAS HGC® SP LILY

14,90 €