• Išparduota!

ELEBORAS HGC® SHOOTING STAR®

12,90 €
Šia preke domisi 2 lankytojai

HELLEBORUS X ERICSMITHII 'HGC SHOOTING STAR'

Išparduota
Kiekis
0
Išparduota!

Shooting Star iš Helleborus Gold Collection® pražysta kaip tik per Kalėdas. Lengvai prižiūrimas, visžalis daugiametis augalas su smarkaus augimo įpročiu ir gražiais kreminės rausvos spalvos žiedais su aukso geltonumo kuokeliais. Jis papuošia balkoną, terasą ir įėjimo zoną. Shooting Star puikiai atrodo sode suskirstytas į grupes po tris ar penkis augalus arba pasodintas kartu su ištvermingais kompanionais . 

Eleborai pasižymi labai plačia spalvų gama ir didele formų įvairove, taip pat dekoratyviais, blizgiais lapais su gražiu raštu. Ankstyviausios veislės pradeda žydėti lapkritį ir gruodį, kitos pražysta sausio ir vasario mėn., kad baigtų žydėti balandžio pabaigoje ir gegužės pradžioje. Šios nuostabios gėlės gali būti sodinamos tiek sode, pageidautina daliniame pavėsyje po medžių viršūnėmis, tiek ir vazonuose ar kitose talpose, skirtose terasoms, balkonams ar interjero dekoravimui, pvz. per Kalėdas ir ankstyvą pavasarį.

Geriausia sodinimo vieta eleborams yra dalinis pavėsis su pralaidžiu dirvožemiu, kuriame yra daug humuso ir šiek tiek šarminis pH.

Aukštis: 70-80 cm;

Plotis: 70 cm;

Vieta: dalinis pavėsis

Žydėjimo mėnesis: XII;

Parduodamas augalas 2l vazone.

ELEBORAS HGC® SHOOTING STAR®

12,90 €