HORTENZIJA ŠLUOTELINĖ GROUNDBREAKER

16,00 €
Šia preke domisi 2 lankytojai

Hydrangea paniculata Groundbreaker® ('LC N021'PBR) EU 20232055

Naujiena priststyta 2023!

Didžiuojamės galėdami savo asortimente pateikti revoliucingą ir įspūdingą naują šluotelinę hortenziją: Groundbreaker®. Ši įspūdinga hortenzija yra unikali dėl savo kompaktiško ir žemo augimo įpročio bei nepaprastai gausaus šakojimosi. 

Kiekis
18
Yra Vilniaus medelyne, Gulbių g. 12, Raudondvaris (Molėtų pl.) Tel. +37062232888

Didžiuojamės galėdami savo asortimente pateikti revoliucingą ir įspūdingą naują šluotelinę hortenziją: Groundbreaker®. Ši įspūdinga hortenzija yra unikali dėl savo kompaktiško ir žemo augimo įpročio bei nepaprastai gausaus šakojimosi. Groundbreaker® užauga iki maksimalaus 30–40 cm aukščio! Nauja era, kai šluotelinę hortenziją galime naudoti ir kaip sodo augalą ir kaip besidriekiantį žydintį augalą žemei uždengti.

Ši žemę dengianti hortenzija žydi 100 dienų ir nuo liepos iki lapkričio mėnesio yra visiškai padengta skaidriais, baltos spalvos smulkiais žiedais, o sezonui besitęsiant išryškėja rausvos spalvos atspalviai. Dėl savo kompaktiško ir žemo augimo įpročio Groundbreaker® yra ideali hortenzija auginti vazonuose kiemuose, balkonuose, terasose ar net and sodo stalo. Nepaprastai kompaktiškas jo dydis puikiai tinka mažiems sodams, riboms, kaip žemės danga ir masiniam sodinimui soduose ir viešose želdynuose.

Kaip auginti Groundbreaker®:

Groundbreaker® užauga iki 30–40 cm aukščio, mėgsta saulėtą vietą, vandeniui laidžią dirvą. Genėjimas galimas nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Laiku genimas augalas užtikrinsfgausų žydėjimą vasaros metu. Ši hortenzija yra atspari -30 ºC temperatūrai.

Parduodamas augalas auga 3 litrų vazone, 3 metų.

Licenzija: ('LC N021'PBR) EU 20232055

HORTENZIJA ŠLUOTELINĖ...

16,00 €