• Nauja
  • Išparduota!

EGLUTĖS STOVAS KAMAI 'SELECT 4' EGLEI IKI 3,5 M

69,00 €
Šia preke domisi 2 lankytojai

- KAMAI 'SELECT 4' STOVAS TINKA EGLEI AR KĖNIUI IKI 3,5M
- VANDENS TALPA 3,5L SU LED LYGIO INDIKATORIUMI
- ORIGINALUS PRODUKTAS
- PAGAMINTA VOKIETIJOJE
- PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

Išparduota
Kiekis
0
Išparduota!

SELECT 4 stovas tinka Kalėdų eglutei iki 3,5 m., labai stabilus dėl tinkamo pagrindo svorio ir proporcijų. Leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti tiek mažo, tiek didelio kamieno skersmens medžius, nuo 3 iki 14 cm. Kamai® SELECT 4 stovas turi talpią vandens talpyklą, kuri leidžia ilgai išlaikyti Kalėdų eglė kuo žaliasnę. Apie vandens lygį įspės stove įmontuota plūdė bei LED indikatorius.

TECHNINIAI DUOMENYS:

Tinka medžiams: iki 3,5 metrų 
Kamieno skersmuo: 3 - 14 cm 
Vandens talpa: 3,5 litrai 
Stovo svoris: 6 kg 
Stovo skersmuo: 39 cm
Spalva: Kalėdų žalia 
Apsauginis užraktas nuo nekontroliuojamo atidarymo
TÜV saugos ir kokybės sertifikatas
5 metų garantija
Pagaminta Vokietijoje

4 žingsnius, kaip greitai pastatyti eglutę:

Atrakinkite ir pastumkite svirtį aukštyn, kol atsidarys spaustukai;

Įdėkite eglutę į stovą uždėdami ją ant smaigalio, išlindusios iš pagrindo;

Kelis kartus paspauskite svirtį koja, kol stovo spaustukai tvirtai užsifiksuos;

Užfiksuokite laikiklį ir ATLIKTA!

Kuo ypatingi KAMAI eglutės stovai?

Tinkamai parinktas stovas – investicija keleriems metams. Kamai® stovams suteikiama 5 metų garantija ir skirtingai nei lengvi plastikiniai, jie eglutę laiko daug stabiliau ir tvirčiau. 

Aukšta kokybė!

Beveik 30 metų Kalėdų eglučių stovų gamybos ir pardavimo patirtis leidžia Kamai pateikti aukščiausios kokybės gaminį. Stovo korpusas pagamintas iš specialaus perdirbto plastiko, kuris pasižymi dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams. 

Plieniniai kamieno suspaudimo mechanizmo elementai

Šiandien dauguma mechaninių komponentų yra pagaminti iš plastiko. Netgi populiariausių gamintojų buitiniuose prietaisuose, tokiuose kaip maišytuvas ar trintuvas, krumpliaračiai yra plastikiniai. Kamai® Kalėdų eglutė išsiskiria šiame fone. Trosas, spyruoklės, spaustukai ir nekontroliuojamą atidarymą apsauganti spyna pagaminti iš plieninių elementų. Nereikia jaudintis, kad priveržiant kabliukus kažkas nulūš arba po 2 metų stovas neveiks tinkamai.

Didelė vandens talpa

Kamai® prekinio ženklo stovai turi talpų vandens rezervuarą. Priklausomai nuo stovo modelio, jis gali talpinti nuo 2 iki beveik 7 litrų vandens. Dauguma prekyboje esančių stovų neturi rezervuaro ir jūsų eglutė greitai nuvys – praras ryškią žalią spalvą, pradės kristi spygliai ir išnyks eglutei būdingas kvapas. Kita vertus, stovai su maža talpa (žemiau 2L) nėra labai praktiški ir privers nuolat juos pildyti.

Plūdė ir LED indikatorius informuojantis apie vandens lygį vandens rezervuare

Vandenį reikia pilti į talpą, kur įstatomas eglutės kamienas. Slenkantis indikatorius informuoja apie tinkamą užpildymą. Vandenį reikia pilti tol, kol indikatorius praneš, kad pasiektas maksimalus vandens lygis ir bus rodoma raudonai pažymėta indikatoriaus dalis.

Būdama stove eglutė visą laiką geria vandenį. Priklausomai nuo dydžio ar rūšies, suvartojimas bus didesnis arba mažesnis. Indikatorius nuolat jus informuos, kiek vandens yra stove. 

Stovuose taip pat įrengti papildomi užraktai, apsaugantys nuo atsitiktinio, nekontroliuojamo atsidarymo. Galite gerai išsimiegoti, nes smalsių vaikų rankos nepajėgs atidaryti stovo ir atlaisvinti jame stovinčio medelio.

Ant svirties yra iliustracija su rodykle žaliame fone ir pakabinama spyna raudoname fone. Kai slankiklis nustatomas lygiagrečiai žaliam laukui, spaustukai atrakinami, o jei yra šalia raudonojo lauko, spaustukai užfiksuojami.

EGLUTĖS STOVAS KAMAI...

69,00 €