Nemokamas atsiėmimas medelyne Eaugalai.lt

Atsiimkite užsakytas prekes nemokamai iš Eaugalai.lt šeimos medelyno.

Dėmesio! Prašome sulaukti pranešimo dėl užsakymo paruošimo ir tik tuomet atvykti jo atsiimti. Dažniausiai užsakymus atrenkame tą pačią darbo dieną.

Užsakymą rekomenduojame atsiimti per 7 dienas arba per kitą iš anksto susitartą laiką. Pasibaigus terminui - užsakymas gali būti anuliuotas.

Visi užsakymai pateikti žiemos sezonu bus atrinkinėjami nuo pavasario, pradėjus dirbti medelynui ir atvykus augalams iš tiekėjų. Apie savo užsakymo būseną būsite informuoti el.paštu.

 

Vilniaus medelyno adresas: 

Gulbių g. 12, Raudondvaris, LT-14258 Vilniaus raj. (Molėtų plentas) - Žemėlapis

Tel. +370 622 32888 / +370 698 31714


Pristatymas į namus (Laikinai nepristatome į kitus miestus)

Pavasarį dėl gausaus užsakymų kiekio, prekių pristatymas į namus gali pailgėti iki 7-12 darbo dienų! Esant išskirtinai karštomis dienomis, užsakymų pristatymo trukmė gali pailgėti.

Prekes Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje DPD kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą. Įprastai siuntos Lietuvoje pristatomos per 2-7 d. d., į kitas šalis per 4-7 d.d. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuoti skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Siuntimo kaina skaičiuojama nuo prekių svorio pagal paslaugų tiekėjo įkainius kurie gali keistis. Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 21,00 EUR siuntai, mokestis gali būti paskaičiuojamas papildomai ir po užsakymo pateikimo.

Pristatome augalus į visas Europos šalis. Dėl pristatymo sąlygų ir kainos susisiekite parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Aukštesnių nei 1,6 metro augalų ar sunkesnių nei 31,5 kg prekių, mulčiaus, substratų nepristatome arba pristatome tik Vilniaus mieste, rajone ar Kaune. Kalėdinius medžius pristatome tik Vilniaus mieste. Didelius užsakymus pristatome visoje Lietuvoje pagal atskirą susitarimą.

Visi užsakymai pateikti žiemos sezonu bus atrinkinėjami nuo pavasario, pradėjus dirbti medelynui ir atvykus augalams iš tiekėjų. Apie savo užsakymo būseną būsite informuoti el.paštu.


Prekių grąžinimas

Kokybiškų augalų ar sodinukų atgal nepriimame vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, kurių 15 punkte įtvirtinta, jog „Augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiami ir negrąžinami“. Remdamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(7) straipsnio 1 dalimi informuojame, kad internetu pateiktą užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu iki galutinio užsakymo pristatymo momento. Užsakymas laikomas pristatytas, kai pasirašote prekių priėmimo dokumentus. Kokybiški, internetu įsigyti augalai negrąžinami vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse 6.228(10) straipsnyje 2 dalyje numatytomis išimtimis. 

Kilus neaiškumams, problemas sprendžiame geranoriškai.